foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
800 12 299 99
kontakt@fashionandmore.pl
...be inspired!

FASHION

...and more

 

Kreacje na wieczór

W tym roku nadal w modzie będą mini sukienki, choć coraz częściej na przyjęciach zaczną się też pojawiać długie suknie. Oto fasony, które szczególnie modne będą w 2018 r.

 

Wśród sukienek mini szczególnie popularne, zwłaszcza na wieczorne wyjścia będą sukienki, które mocno podkreślają talię, opinające u góry, natomiast rozkloszowane na dole. Częstym i modnym elementem będzie poziomy pasek na spódnicy, czy to w postaci przeźroczystego tiulu, koronki czy haftu. Popularne staną się również tiulowe i szyfonowe spódnice złożone z kilku warstw półprzeźroczystego materiału.

Drugi typ sukienki wieczorowej jaki będziemy obserwować w 2018 r. to suknie długie, sięgające ziemi, z obcisłymi topami i szyfonowymi bądź tiulowymi dołami. Częstym i modnym elementem takiej sukni będą biegnące dość wysoko, za kolano a nawet do połowy uda – rozcięcia. Rozcięcia takie pojawią się z boku i z przodu sukien. Najmodniejszym rodzajem dekoltu do tego typu sukien będzie głęboki, trójkątny dekolt.

 

Zarówno w przypadku krótkich jak i długi sukienek w tym sezonie nadal modne pozostaną wszelkiego rodzaju koronki i hafty, choć tiul i szyfon będą powoli przejmować prymat. Popularne staną się także srebrne i złote elementy ozdobne sukni, czy to w postaci nadruków, haftów, złotych i srebrnych nitek w tkaninie czy brokatowych elementów.

 

Panie o chłodnym typie urody najlepiej będą wyglądały w białych, czarnych, granatowych i czerwonych (zwłaszcza tych wpadających w malinowy) sukniach, będziecie także dobrze wyglądały w miętowych, liliowych, fioletowych i khaki sukienkach. Warto rozejrzeć się także za zimnymi odcieniami błękitu, granatem czy angielskim różem.

 

Natomiast kobiet o ciepłym typie urody wybierając suknie wieczorowe powinny sięgać po ciepłą zieleń, żółć, czerwień, brązy, jasne granaty i niebieskie, delikatne fiolety i róże oraz wszelkie odcienie rudego i złota. Doskonały będzie także turkus i butelkowa zieleń.

 

Oto kilka podstawowych zasad, które sprawią, że na każdym wieczornym przyjęciu będziecie wyglądały zjawiskowo.

 

 

 

 


Copyright © 2024 Fashion and more... Rights Reserved.