foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
800 12 299 99
kontakt@fashionandmore.pl
...be inspired!

FASHION

...and more

Ostatnie wpisy

Komoda drewniana

Istnieje wiele rodzajów mebli, które mogą nadać duszę pomieszczeniu. Nic jednak nie zastąpi drewnianej komody – ponadczasowego artykułu dekoracji wnętrza o niezwykle praktycznym zastosowaniu. Komoda drewniana pomoże Ci zaaranżować wnętrze dzięki rozmiarowi oraz uniwersalizmowi – jest ona odpowiednia zarówno do sypialni, jak i salonu.

Więcej…

Szafa drewniana z lustrem

Sosnowe szafy drewniane to nieodłączny element wyposażenia wnętrz wielu domostw. Popularny był on w naszym kraju niemal od zawsze, gdyż ten rodzaj drewna jest jednym z częściej występującym gatunków. Sosnowe szafy mają w sobie jednak coś więcej. Nadają naszemu mieszkaniu swego rodzaju klimatu i sprawiają, że wnętrza stają się o wiele bardziej przytulne.

Więcej…

Jakie ubrania najlepiej sprawdzą się do pracy w biurze?

W bardzo wielu miejscach praca w biurze wiąże się z narzuconym nam odgórnie schematem dress code. Jedni uważają, że jest on nudny i zabija kreatywność kompletowania swojej garderoby, inni cieszą się, że nie muszą sami zastanawiać się nad poprawnością swojego stroju, tylko mogą podążać według już opracowanego schematu. Co jednak powinny nosić panie w sytuacji, kiedy nie ma konkretnych wymogów, co do noszonych ubrań i stylizacji? Jak się ubierać do biura, aby podkreślić swój profesjonalizm oraz kompetencje, ale i aby jednocześnie wyglądać modnie i kobieco? Warto postawić na minimalizm i stonowane kreacje.

Więcej…


Copyright © 2024 Fashion and more... Rights Reserved.